Zarząd Fundacji

Dawid Dwernicki
Członek Zarządu
Dawid Dwernicki ur. 1976. Studia MBA na Europejskim Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie O. /Niemcy . Długie lata związany z zarządzaniem zakupami dla koncernów spożywczych. Pasjonat rodzinnych, prywatnych podróży dlatego od wielu lat wspólnie z żoną oraz 2 dzieci odwiedza różne zakątki globu. Między innymi tak podróżował po Azji przez 2 miesiące, wspólnie z 18 miesięcznym wtedy synem Daniel oraz 7 letnią córką Laurą. Wszystkie swoje podróże opisuje na rodzinnej stronie www.crazyfamilytravel.pl. Dawid wspólnie z rodziną zaangażowany jest również w niesienie pomocy dla tzw. „czarnej Afryki”, gdzie od kilku lat wspiera 11 letnią dziewczynkę z Ugandy poprzez adopcję na odległość.
Maciej Oziembłowski
Członek Zarządu
dr inż - Adiunkt na Wydziale Nauk o Żywności na Uniwersytecie Wrocławskim. Autor wielu prac badawczych, opracowań i publikacji naukowych. Reprezentuje Fundację w kołach naukowych.
Kamila Ciok
Członek Zarządu
Wiecznie działająca podróżniczka i warszawska animatorka kultury. Założycielka organizacji, która ma na celu promocję nieznanych artystów i szeroko pojętej kultury. Jej skrytym marzeniem jest bycie teatralną aktorką. Zawsze powtarza, że na życiowej drodze, nie ma problemów, są jedynie sytuacje i to od nas zależy jakiej wagi się staną i jakiego znaczenia nabiorą.
Dariusz Zdziech
Fundator - Prezes Zarządu
Dariusz Zdziech - ur. 1981 r., historyk, pochodzi z Szydłowca. Studia magisterskie oraz doktorat obronił na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Pomysłodawca i prezes Towarzystwa Naukowego Australii, Nowej Zelandii i Oceanii zrzeszającego naukowców zajmujących się tym odległym regionem świata (www.anzora.org). Autor publikacji dotyczących Australii, Nowej Zelandii i Oceanii, a także historii Polski. Twórca projektów: Pahiatua – Mała Polska małych Polaków (Nowa Zelandia) oraz Poland helps Poland (Kiribati). Autor i kurator wystaw dotyczących regionu Australii i Oceanii. Organizator konferencji nt. Australii, Tuvalu, Nowej Zelandii, Polinezji Francuskiej, Polaków na Pacyfiku, Kiribati oraz Vanuatu. W latach 2011 – 2014 pracownik Ambasady Nowej Zelandii w Warszawie. W 2013 r. pełnił rolę zewnętrznego eksperta Ministerstwa Środowiska RP ds. Kiribati. Obecnie specjalista ds. marketingu i sprzedaży pierwszej w Polsce restauracji ze smakami regionu Australii i Oceanii, promującej kulturę dalekiego kontynentu. Prywatnie mąż Ilony Zdziech, autorki pierwszej polskiej książki kucharskiej na temat Kuchni Nowej Zelandii, szefa kuchni restauracji Ambasada Pacyfiku
Wojciech Górecki
Fundator - członek zarządu
Wojciech Górecki - ur. 1974 r, Informatyk, manager zespołu IT w jednym z banków, współzałożyciel Krakowskiego Klubu Podróżników Atlantyda. Organizator wielu wypraw do Azji Południowo Wschodniej. Prowadzi liczne prezentacje i pokazy podróżnicze. Od lat związany z branżą bankową i informatyczną. Pracował między innymi w PKO BP, Narodowym Banku Polskim, Fortisbank, BNP Paribas Bank Polski SA i innych instytucjach finansowych.

Rada Fundacji