Wojciech Górecki

Wojciech Górecki -Na co dzień pracuję w jednym z większych banków jako szef zespołu doskonałych specjalistów. Instruktor Udemy, prelegent różnych konferencji o nowych technologiach. Autor bajek dla dzieci (o matematyce i IT).

Prywatnie stara się podróżować po świecie zwiedzając coraz to ciekawsze zakamarki świata. Podróże to jego pasja i radość. Jak sam mówi „czymże było by życie bez poznawania nowych miejsc i nowych ludzi”.

Poza podróżami – filmy i książki. Pochłania książki i filmy w ilościach hurtowych. Uwielbia oglądać seriale które ogląda po kilka, kilkanaście odcinków za jednym wieczorem. Co do książek to jest bardzo podobnie. Książka nie może czekać na przeczytanie… ma być przeczytana, pochłonięta, wręcz zjedzona błyskawicznie.

Bawi się słowem – bo inaczej tego nazwać nie można. Od czasu do czasu tworzy wierszyki czy fraszki choć zapewne prawdziwi Poeci i Autorzy uznali by to za nadużycie. Jakiś czas temu zebrał małą część swojej zabawy słownej w tomik poezji. Można go nabyć w różnych księgarniach internetowych czy na stronach Apple Book.

Więcej na temat jego pasji przygód i przedsięwzięć można znaleźć na domowej stronie Sethanon.pl gdzie można również wysłuchać podcastów przez niego przygotowanych.